Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: ARTISMA

    Idealne  i  kompletne  rozwiązanie  dla  najmłodszych dzieci do wózka, kołyski i na wyjazdy. Najlepszy śpiworek do wieku 12 miesięcy. BOBO - to największe doświadczenie oraz wybór wzorów i rozmiarów śpiworków dla dzieci.

    Antyalergiczny śpiwór BOBO zaprojektowaliśmy jako produkt dwustronny.  Dwa rozdzielcze dwukierunkowe suwaki wszyte po obu stronach śpiworka, nawet przy częściowym rozsunięciu zabezpieczają dziecko przed odkryciem. Grubsza strona śpiworka po wywinięciu zapinana na kołeczki. Śpiworek można rozdzielić na dwie niezależne części, które służą jako grubszy lub cieńszy materacyk. Długość śpiworka można regulować w zakresie od 70 do 90 cm. W komplecie poduszka wypełniona poliestrem silikonowanym, skręconym do postaci malutkich kłębuszków (syntetyczny puch, który nie wchłania wilgoci i zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów a po praniu zachowuje puszystość).

    Zewnętrzne obszycie śpiworka wykonane jest z bawełny a wewnętrzne z minky (na zamówienie możemy uszyć cały śpiworek z bawełny). Jedna, cieplejsza strona wypełniona jest poliestrem silikonowanym 300 gr/m2, a druga, przeznaczona na okres letni ocieplaczem poliestrowym 100 gr/m2.

    Materiały użyte w naszej produkcji posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Wymiary:  Dł. śpiworka 70-90 cm,  szer. 40 cm.   Poduszka 20 x 40 cm. Tkanina: bawełna 100% / poliester minky.

    Wyrób przed użyciem należy uprać w temp. do 40oC. Prasować po stronie bawełnianej w temp. 150oC. Nie prasować tkaniny MINKY. Nie chlorować i nie suszyć w suszarce bębnowej. Tkanina: bawełna 100% i poliester.

    Projekt i wykonanie ARTISMA  Wzór zastrzeżony  Śpiworek może być sprzedawany tylko pod marką  BOBO.  

    Odpowiemy na Twoje pytania

           tel. 602 815 228

 

    e-mail: sklep@bobolandia.eu

         

           www.bobolandia.eu  

           Z A P R A S Z A M Y