Wczytuję dane...
Waga produktu: 1 kg
Gwarancja: 6 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903263261377
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: ARTISMA

   Antyalergiczny śpiworek BOBO można używać na obie strony. Pozwala na to odpowiednio wszyty suwak z obrotowym wózkiem a po całkowitym rozpięciu suwaka śpiworek możemy rozłożyć i używać jako kołderkę.

   Śpiworek po każdej stronie jest estetycznie wykończony. Wszystkie szwy są kryte. W komplecie poszewka i biała poduszka wypełniona poliestrem silikonowanym, skręconym do postaci malutkich kłębuszków (syntetyczny puch, który nie wchłania wilgoci i zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów).  Po praniu zachowuje puszystość.  Poduszkę można położyć poza śpiworkiem, dzięki czemu śpiworek spełnia swoje funkcje nawet do wzrostu 145 cm.

   W ofercie mamy też śpiworki z dwoma rodzajami ocieplacza (zima/lato) w róznych rozmiarach.

   Użyte w naszej produkcji materiały posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Wymiary:  Dł. śpiworka bez poduszki 120 cm,  szer. 60 cm. Po rozłożeniu 120 x 122 cm.  Poduszka i poszewka 50 x 32 cm.
Tkanina: bawełna 100%. Ocieplacz poliestrowy 120 gram/m2. Przed użyciem wyrób należy uprać w temp. 40oC. Prasować w temp. 150oC. Nie suszyć w suszarce bębnowej. 

Wybierając wzory w ciemnych barwach i aby długo cieszyć się intensywnymi kolorami zalecamy pranie w delikatnych płynach, wykorzystując programy do prania ciemnych kolorów i składając prany wyrób ciemniejsza stroną do środka.
 
Projekt i wykonanie ARTISMA.  Wzory podlegają ochronie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r.

    Odpowiemy na Twoje pytania

           tel. 602 815 228

 

    e-mail: sklep@bobolandia.eu

         

           www.bobolandia.eu  

           Z A P R A S Z A M Y