Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.6 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 5903263261384
Wysyłka od: 10.00 PLN
Producent: ARTISMA

Idealne  rozwiązanie  dla  małych  "wiercipiętek" do żłobka, kołyski i na wyjazdy.

    Antyalergiczny śpiwór to produkt dwustronny. Jedna, cieplejsza strona wypełniona jest poliestrem silikonowanym 300 gr/m2, a druga, przeznaczona na okres letni ocieplaczem poliestrowym 100 gr/m2.

    Dwa dwukierunkowe suwaki wszyte po obu stronach śpiworka nawet przy częściowym rozsunięciu zabezpieczają przed odkryciem.

    W komplecie poduszka wypełniona poliestrem silikonowanym, skręconym do postaci malutkich kłębuszków (syntetyczny puch, który nie wchłania wilgoci i zabezpiecza przed rozwojem mikroorganizmów. Poduszkę można położyć  poza śpiworkiem, dzięki czemu śpiworek spełnia swoje funkcje nawet do wzrostu 105 cm. W rogach wszyliśmy pętelki do mocowania w kołysce.
 
    Obszycie śpiworka wykonane jest z delikatnej bawełny o drobnym splocie, odpowiedniej do bezpośredniego kontaktu z wrażliwą skórą dziecka.  Śpiworek polecamy dla dzieci do 2 lat.

    Materiały użyte w produkcji posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Wymiary:  Dł. śpiworka bez poduszki 90 cm,  szer, 50 cm.   Poduszka 24 x 50 cm.
Wyrób przed użyciem należy uprać w temp. 40oC. Prasować w temp. 150oC. Nie chlorować i nie suszyć w suszarce bębnowej.  Tkanina: bawełna 100%.


    Projekt i wykonanie ARTISMA  Wzór zastrzeżony.  Śpiworek może być sprzedawany tylko pod marką  BOBO. Oferta dotyczy tylko śpiworka z poduszką.

    Odpowiemy na Twoje pytania

           tel. 602 815 228

 

    e-mail: sklep@bobolandia.eu

         

           www.bobolandia.eu  

           Z A P R A S Z A M Y